Życie jest ważniejsze...

Na ten Nowy Rok

01.01.2017, 14:28 / 09.01.2017, 12:19 (952)

W trakcie moich podróży - a były i są to głównie podróże "do wnętrza" - zdobyłem na prawdę dużo wiedzy i sporo zrozumiałem. W ostatnich latach (znów) poszedłem na studia, najpierw podyplomowe, później doktoranckie, poszedłem na różne kursy. Zdobyłem masę różnego ordzaju uprawnień. Zadawałem setki różnych pytań i szukałem na nie odpowiedzi. Szukałem (i znajdowałem) mistrzów różnych tradycji.

Uczyłem się od szamanów syberyjskich, andyjskich i naszych lokalnych. Zgłębiałem Gnozę, studiowałem Kabałę. W Chinach, w Górach Tianmeng - miejscu narodzin Taoizmu, uczyłem się Tai Chi i Qi Gong. Poznawałem szereg różnych religii i świętych ksiąg. Dotarłem do wiedzy starożytnych i konfrontowałem ją z osiągnięciami współczesnej nauki.

Dziś rozpoczynam publikację syntetycznych opracowań na temat tego czego się dowiedziałem i bardzo praktycznych wskazówek i narzędzi, które przydać się mogą każdemu, a w szczególności osobom, które chcą lepiej zadbać o swoje zdrowie. Ale także tym, którzy są po prostu ciekawi, którzy czują, że "musi być coś więcej". Zapraszam!

Szukaj według tagów:

dodaj komentarz

Komentarze:

Ten tekst nie był jeszcze komentowany